Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosj

28 lutego odbyła sie I edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosji zorganizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej.

Nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca:

W Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii pierwsze miejsce zajęła Monika Kołodziejczyk (2c), drugi był Karol Poświatowski (3d). Uczniów przygotowyłał pan Dawid Skraburski.

W Konkursie Wiedzy o Niemczech trzecie miejsce zajął Jakub Wróbel (3a). Przygotowywała go pani Magdalena Wiśniewska.

W Konkursie Wiedzy o Rosji drugi był Mateusz Boczyło (1a), trzecia natomiast Alieksandra Smerechanskaya (1c). Uczniów przygotowywała pani Anna Szewczuk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dodano: 14 Czerwiec 2014
Gimnazjum NR 6 - Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosj