Konkursy szkolne

 

 

Wyniki szkolnych konkursów przedmiotowych, które odbyły się w maju i czerwcu 2014 roku:

 

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Klas Trzecich

I miejsce - Piotr Leńczuk IIIb

II miejsce - Marcin Pietrykowski IIIb

III miejsce - Wiktoria Smarzewska IIIa

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Klas Drugich

I miejsce - Anna Golanko IIb, Aleksandra Kowal IIb i Natalia Michalak IIa

II miejsce - Wiktoria Janczuk IIa

III miejsce - Eryk Twardowski IIe

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk Ic

II miejsce - Alieksandra Smerechanskaya Ic

III miejsce - Marta Ogrodniczuk Ia

 

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego Klas Trzecich III.1

I miejsce - Monika Pietruczuk IIIb

II miejsce - Bartosz Krasuski IIIb

III miejsce - Mateusz Glaza IIIc

 

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego Klas Trzecich III.0

I miejsce - Piotr Leńczuk IIIb

II miejsce - Natalia Hałabuda IIIa

III miejsce - Alicja Reluga IIIa

 

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego Klas Drugich

I miejsce - Gabriela Zachor IIa

II miejsce - Marlena Kowaluk IIc

III miejsce - Monika Kołodziejczyk IIc

 

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk Ic

II miejsce - Natalia Wróbel Ib

III miejsce - Aleksandra Zalewska Ic

 

Szkolny Konkurs Gramatyczno-Leksykalny Klas Drugich

I miejsce - Mateusz Pawłowski IId

II miejsce - Anna Golanko IIb

III miejsce - Stanisław Sabatovich IId i Piotr Jachimczuk IIc

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji Klas Pierwszych

I miejsce - Michał Piszcz Ic

II miejsce - Mateusz Boczyło Ia

III miejsce - Zofia Piaszczyk Ib

 

Szkolny Konkurs Biologiczny Klas Drugich

I miejsce - Anna Golanko IIb

II miejsce - Aleksandra Kowal IIb

III miejsce - Piotr Jachimczuk IIc

 

Szkolny Konkurs Chemiczny Klas Trzecich

I miejsce - Mościcka Izabela IIIe, Jarosiński Tomasz III a

II miejsce - Rusakowicz Maria IIId

III miejsce - Adam Kucharski IIIb

 

Szkolny Konkurs Chemiczny Klas Drugich

I miejsce - Pacześniowski Bartosz IIb

II miejsce - Patrycja Knap IIb, Monika Kołodziejczyk IIc, Natalia Michalak IIa

III miejsce - Popik Agata IIc

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk Ic

II miejsce - Natalia Glaza Ia

III miejsce - Katarzyna Glaza Ia

 

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk 1c

II miejsce - Michał Piszcz 1c

III miejsce - Aleksandra Franczuk 1d


Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Drugich

I miejsce - Patrycja Knap 2d

II miejsce - Aleksandra Kowal 2b

III miejsce - Wiktoria Szyc 2b


Szkolny Konkurs Historyczny Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk 1c

II miejsce - Mateusz Boczyło 1a

III miejsce - Aleksandra Franczuk 1d


Szkolny Konkurs Biologiczny Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk 1c

II miejsce - Aleksandra Franczuk 1d

III miejsce - Jagoda Uryniuk 1e


Szkolny Konkurs Fizyczny Klas Pierwszych

I miejsce - Agnieszka Hermaniuk 1c

II miejsce - Marek Rudzki 1b

III miejsce - Katarzyna Glaza 1a i Bartosz Kiełczewski 1a


Szkolny Konkurs Fizyczny Klas Drugich

I miejsce - Patrycja Knap 2d

II miejsce - Norbert Prokopiuk 2a i Jakub Ostapiuk 2b

III miejsce - Monika Kołodziejczyk 2c


Szkolny Konkurs Geograficzny Klas Drugich - Europejska Podróż

I miejsce - Monika Kołodziejczyk 2c

II miejsce - Piotr Szymula 2c

III miejsce - Aleksandra Kowal 2b


Szkolny Konkurs Geograficzny Klas Trzecich - Czy znasz Polskę?

I miejsce - Natalia Hałabuda 3a

II miejsce - Aleksandra Romaniuk 3a

III miejsce - Paweł Lipka 3b


GRATULUJEMY!



<<< Powrót
Dodano: 12 Czerwiec 2014
Gimnazjum NR 6 - Konkursy szkolne
Odwiedzin: 159150
Plan lekcji Dzwonki Kalendarz Zebrania z rodzicami Kontakt
Projekt i wykonanie: Orange Computers