Rok szkolny 2011/12

 

 Najlepsi uczniowie klas I

  Hałabuda Natalia 
 5,28  Ia
  Pyrka Michał
 5,21
 Ib
  Krasuska Weronika  5,14  Id
  Romaniuk Aleksandra  5,14
 Ia
  Pietruk Sylwia  5,07  Ib
  Zienkowska Katarzyna  5,07
 Ib
  Pietruczuk Monika
 5  Ib
  Glaza Mateusz
 4,93 Ic
  Mościcka Izabela  4,93 Ie
  Lańczuk Piotr  4,93 Ib
  Olszewska Natalia 
 4,86 Ic
  Lesiuk Alicja  4,86
Ie
  Juchimiuk Maciej
 4,79 
Ic
  Juszczuk Piotr  4,79 Id
  Krasuski Bartosz  4,79
Ib
  Reluga Alicja
 4,78 Ia
  Jarosiński Tomasz  4,78 Ia


Najlepsi uczniowie klas II
      

  Bukrzewska Zuzanna 5,19 IIa
  Wieliczuk Aneta 5,19
IIb
  Denisiuk Karolina 5,19 IIe
  Poniatowski Arkadiusz
5,19
IIe
  Zozula Natalia 5,19
IIe
  Barański Jakub 5,13 IIa
  Wróbel Agata 5,13
IIc
  Golik Karolina 5,13
IId
  Mularczyk Parycja 5,06
IIc
  Abramowicz Joanna
5,06
IId
  Muzyka Agata 5
IIa
  Pugacewicz Olga
IIb
  Perchaluk Paweł 5 IIc
  Martyniuk Kamila 5 IId
  Kulik Julia 
4,94 IIc
  Popławski Michał 
4,88 IIc
  Babkiewicz Łucja 
4,88 IIe
  Popielewicz Diana
4,81
IIa
  Bańkowski Jakub 4,81 IIc
  Własiuk Karolina 4,81 IIe
  Iwaniuk Maciej 4,75 IIb
  Haponik Julia 4,75 IIc
  Osuch Paweł 4,75
IIc
  Abramowicz Anna 4,75
IId
  Filipiuk Jakub   4,75
IIe
  Frończuk Paula 4,75 IIe 


      
Najlepsi uczniowie klas III      
 

  Remiszewski Michał 5,44 IIIe
  Czapski Bartłomiej 5,39
IIIa
  Niedźwiedź Kamil 5,22 IIIe
  Lesiuk Mateusz 5,11 IIIa
  Nowaczenko Krystyna
5,11 
IIIb
  Semeniuk Paweł
5,11 IIIf
  Rostalska Gabriela 
5,06 IIIe
  Grochowska Katarzyna 5,06 IIIe
  Kurdyła Elżbieta 5,06 IIIe
  Knap Karolina 5,05
IIId
  Kalużyńska Izabela 
5
IIId
  Demidziuk Jakub   5
IIIf
  Lubaszewska Karolina
4,94
IIIa
  Marczuk Katarzyna 
4,94 IIIb
  Czajka Konrad 4,94 IIId
  Bartoń Patryk 
4,94 IIIf
  Kiełczewska Alicja
4,89
IIIa
  Broniewicz Monika 4,88 IIIb
  Rapa Maria
4,88
IIIa
  Malinowska Ewa 4,83
IIIb
  Łukasiak Agata
4,83 IIIc
  Czubla Klaudia
4,83
IIIe
  Olichwiruk Małgorzata 4,83 IIIf
  Celińska Natalia
4,78 IIIa
  Krzysiak Grzegorz 
4,78 IIId
  Chilkiewicz Xymena 4,78 IIIe
  Czubla Kinga   4,78 
IIIe
  Niedźwiedźiuk Klaudia 
4,78 IIIf
  Zradzińska Izabela
4,78 
IIIf
  Chyziak Emilia
4,77 IIIc
  Bentkowska Anna 4,77 
IIId
  Saczuk Paulina 
4,77 
IIId
  Dębek Patryk 4,77 IIId


Najlepsi uczniowie w gimnazjum

 Remiszewski Michał
 5,44  IIIe     Wróbel Agata  5,13   IIc
 Czapski Bartłomiej
 5,39  IIIa    Golik Karolina   5,13  IId
 Hałabuda Natalia  5,28  Ia    Lesiuk Mateusz  5,11  IIIa
 Niedźwiedź Kamil  5,22  IIIe    Nowaczenko Krystyna  5,11  IIIb
 Pyrka Michał
 5,21  Ib    Semeniuk Paweł  5,11  IIIf
 Bukrzewska Zuzanna  5,19
 IIa    Pietruk Sylwia  5,07  Ib
  Wieliczuk Aneta  5,19  IIb    Zienkowska Katarzyna  5,07  Ib
  Denisiuk Karolina     
 5,19
 IIe    Rostalska Gabriela  5,06  IIIe
 Poniatowski Arkadiusz  5,19  IIe   Grochowska Katarzyna  5,06  IIIe
  Zozula Natalia  5,19  IIe    Kurdyła Elżbieta  5,06  IIIe
  Krasuska Weronika  5,14 
 Id    Mularczyk Parycja  5,06  IIc
  Romaniuk Aleksandra  5,14  Ia    Abramowicz Joanna  5,06  IId
  Barański Jakub 5,13 IIa    Knap Karolina  5,05  IIId

 

      
               

<<< Powrót
Dodano: 30 Czerwiec 2012
Gimnazjum NR 6 - Rok szkolny 2011/12
Odwiedzin: 185230
Plan lekcji Dzwonki Kalendarz Zebrania z rodzicami Kontakt
Projekt i wykonanie: Orange Computers