NAGRODA PREZYDENTA MIASTA

Najbardziej wyróżniający się uczniowie z bialskich szkół otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta „Złote Pióro”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 maja 2018r. Nagroda trafiła do uczniów osiągających sukcesy w olimpiadach, konkursach zewnętrznych, posiadających średnią ocen minimum 5,0 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. „Złote Piór” otrzymało 54 wybitnych młodych naukowców z bialskich szkół, 34 – szkoły podstawowe, 7 ponadgimnazjalnych i 13 w gimnazjach. Dwie osoby zostały wyróżnione nagrodą specjalną Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej . Z naszej szkoły ”Złote Pióro” otrzymało 24 uczniów, 16 uczniów ze szkoły podstawowej oraz 8 uczniów gimnazjum. Uczniowie wyróżnieni: Bartłomiej Danieluk, Gabriela Jabłońska, Kacper Kuźmiuk, Damian Łozak, Maciej Piszcz, Oliwia Remiszewska, Piotr Sawtyruk, Ina Stefaniuk.

Dodano: 25 Czerwiec 2018