WYJAZD NA MECZ 25. KOLEJKI LOTTO EKSTRAKLASY

W wtorek, 27 lutego, uczniowie naszej znów szkoły udali się do Warszawy na mecz 25. kolejki Lotto Ekstraklasy między drużynami na szczycie tabeli Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Wyjazd zorganizował opiekun sekcji rozrywkowej Samorządu Uczniowskiego pan Grzegorz Chwalczuk w ramach programu „Kibicuj z Klasą”, którego celem jest promocja sportu oraz radosnego kibicowania wśród dzieci i młodzieży. Opiekunami byli pan Krzysztof Domanowski, pan Robert Mazur oraz pan Dawid Skraburski.

Mecz zakończył się przegraną gospodarzy 0:2. Mimo niskiej temperatury, uczestnicy ubrani w klubowe barwy stołecznego klubu z wielkim zapałem i radością dopingowali swoich ulubionych piłkarzy, ucząc się od nich tego, co najważniejsze – życia z pasją.

Dodano: 28 Luty 2018