NAJLEPSZE SIATKARKI W MIEŚCIE

13 lutego odbył się turniej o Mistrzostwo Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce dziewcząt w kategorii gimnazjów.

Dziewczyny z klasy 3 A zajęły pierwsze miejsce przelamując w finale  siłę Gimnazjum nr 5 .
Emocje w meczu z drużyną z ul. Leszczynowej sięgały zenitu. Wiele zwrotów akcji nie pozwalało przewidzieć do samego końca kto będzie zwycięzcą.
Pierwszego seta wygraliśmy 25:23. W drugim secie początek seta nie wróżył zwycięstwa- przegrywałyśmy 7:1. Następnie wyszłyśmy na prowadzenie, a wynik 22:16 nie zapowiadał dramatycznej końcówki. Jednak po sześciu nieudanych przyjęciach remis  22:22 stał się początkiem bardzo emocjonującej końcówki seta w walce o puchar dla najlepszej drużyny w mieście.
Mistrz jest tylko jeden - Gimnazjum nr 6.
Reprezentacja ze szkoły z osiedla Jagiellonskiego zagrała w składzie:
Hałabuda Julia - przyjęcie
Karolina Iwaniuk - przyjęcie kl.IIa
Charkiewicz Weronika - atakująca
Łukaszuk Stella  i Klimiuk Oliwia - rozegranie
Ulaniuk Julia- Libero
Pomorska Gabriela i Kurasińska Małgorzata -środkowe
oraz Drobek Aleksandra, Alicja Grodzicka, Gryta Weronika, Joanna Pyrka.
Dodano: 18 Luty 2018