Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak,

aby ludzie sami radzili sobie w życiu.

Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie

najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez

Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny

,

sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna.

Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w

Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina

,wolontariusz, który się nią opiekował chcą

obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Rodzina była bardzo szczęśliwa kiedy wnosiliśmy paczki. Nie spodziewali się, że będzie ich aż tak dużo. Od razu zaczęli je rozpakowywać. Paczki zajęły całą kuchnie i pół pokoju. Wszystkie rzeczy jakie rodzina dostała są bardzo przydatne. Głowa rodziny płakała ze szczęścia. Dostali od swoich Darczyńców miedzy innymi: nową kuchenkę, lodówkę, mikser, wiertarkę, szlifierkę, bardzo dużo jedzenia, artykułów chemicznych oraz ubrań. Paczka była bardzo duża. Wszystkie rzeczy bardzo przydadzą się rodzinie w codziennym funkcjonowaniu. Pan Mirosław stwierdził, że sami nie byliby w stanie zakupić tych wszystkich wspaniałych przedmiotów. Pani Marzena najbardziej ucieszyła się z miksera, powiedziała, że teraz w każdą niedzielę na stole będzie ciasto - od dawna marzyła o takim sprzęcie. Mąż Pani Marzeny był bardzo szczęśliwy gdy zobaczył wiertarkę, przyda mu się w codziennych pracach. Ania i Kasia ucieszyły się na widok kosmetyków. Starsza dziewczyna wzruszyła się na widok wymarzonej kurtki. Łzy popłynęły nie tylko członkom rodziny, ale również wolontariuszom.

Co chce przekazać wolontariusz?

Z całego serca dziękuje za miłą współpracę. Za okazaną tak ogromną pomoc, za tyle dobra i wspaniałych rzeczy. To był niezwykły czas dla nas wszystkich. Wspaniale jest widzieć szczęście na twarzach innych. Dziękuję za świetną współpracę!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Podziękowaniom nie było końca. Wszyscy dziękują z całego serca za ogrom dobroci jaki otrzymali. Byli bardzo miło zaskoczeni, że paczek jest tak dużo. Dziękują z całego serca.

 

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

 


<<< Powrót
Dodano: 07 Styczeń 2018
Odwiedzin: 190905
Plan lekcji Dzwonki Kalendarz Zebrania z rodzicami Kontakt
Projekt i wykonanie: Orange Computers