PODSUMOWANIE AKCJI

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice, Pracownicy Szkoły!

Za nami Finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2017. Po raz drugi z wielkim sukcesem przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę Rodzinie, którą wybraliśmy i wsparliśmy w tej akcji.

Dzięki Waszej ofiarności, pomocy i zaangażowaniu zaspokoiliśmy potrzeby Naszej Rodziny, spełniliśmy ich marzenia, przywróciliśmy wiarę w ludzi i lepsze jutro.

Głęboko wierzę, że obdarowana rodzina poprzez otrzymane wsparcie łatwiej będzie pokonywać codzienne przeszkody, w spokoju spędzi święta Bożego Narodzenia oraz z nadzieją wkroczy w Nowy Rok.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Nasza Rodzina otrzymała wszystkie rzeczy o które prosiła oraz dodatkowo nową kuchenkę gazową z oprzyrządowaniem i mikser z miską obrotową. Rodzina prosiła o rzeczy, których nie ma w domu, ale kiedy do szkoły dotarła informacja, że kuchenka gazowa z której korzystają zagraża ich bezpieczeństwu postanowiliśmy pozyskać ten sprzęt. Dodatkowo postaraliśmy się o mikser, który był marzeniem Mamy Rodziny, kobiety chorej na stwardnienie rozsiane, a o który nie miała odwagi prosić. Dodatkowo wsparliśmy Szlachetną Paczkę przygotowywaną przez Szczep Harcerski GENUS w Białej Podlaskiej. W ramach tej współpracy dołożyliśmy do paczki niezbędne artykuły gospodarstwa domowego, żywność i środki czystości.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli wesprzeć Szlachetną Paczkę. Po raz kolejny jako Społeczność Szkolna pokazaliśmy, że „Lubimy ludzi”, jesteśmy empatyczni i otwarci na drugiego człowieka.

Drodzy Uczniowie dziękuję Wam za wszelkie działania na rzecz Szlachetnej Paczki, za to, że potrafiliście zaangażować swoich bliskich w tą akcję.

Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły dziękuję Wam za pokazanie drugiemu człowiekowi, że jego los nie jest dla Was obojętny.

Było mi niezmiernie miło przebywać w sztabie Szlachetnej Paczki wraz z moimi uczniami i współpracownikami, którzy wspomagali organizacyjnie finał tej akcji. Cieszy mnie, że spotkałam tam uczniów, rodziców, nauczycieli naszej szkoły, którzy jako wolontariusze i darczyńcy zaangażowali się w tą akcję.

Dziękuję wszystkim, że w tym przedświątecznym okresie znaleźliście czas, chęci i środki, by wesprzeć ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka.

dyrektor szkoły
Katarzyna Sierpotowska