FINAŁ XVII EDYCJI SZLACHETNEJ PACZKI

Rozpoczął się finał XVII edycji Szlachetnej Paczki. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas myśli już o prezentach dla swoich najbliższych i wpada w zakupowy szał. Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na obdarowywanie najdroższych im osób. Z pomocą, jak co roku, przychodzi Szlachetna Paczka i ludzie, którzy uczestniczą w tej akcji. Tradycyjnie już w akcję zaangażowali się również uczniowie, rodzice oraz pracownicy naszej szkoły. Dziś zawieźliśmy dary potrzebującej rodzinie.

To dla nas niezwykle ważne, że możemy dać szansę ludziom, którzy swoim działaniem pokazują, że najbardziej jej potrzebują. Ciężko pracują, walczą, mobilizują się w trudnych momentach i przekraczają bariery!

Dodano: 09 Grudzień 2017