KOLEJNY WYJAZD NA MECZ EKSTRAKLASY

W piątek 17 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd do Białegostoku na mecz Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Prawie 50 uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców miało okazję zobaczyć pojedynek wicemistrza Polski z zespołem z Niecieczy, wsi liczącej nieco ponad 700 mieszkańców co stanowi ewenement na skalę światową wśród zespołów grających w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek. Stadion Miejski w Białymstoku zauroczył najmłodszych choć Ekstraklasa wróciła po przerwie i nie zachwyciła. Jagiellonia Białystok zremisowała 0-0 z Bruk-Betem Termaliką Niecieczą po rozczarowującym meczu. Organizatorem wyjazdu był Pan Grzegorz Chwalczuk zaś opiekunami: Pan Krzysztof Domanowski, Pan Robert Mazur oraz Pan Dawid Skraburski.

Celem wyjazdu była popularyzacja sportu jako sposób spędzania wolnego czasu wśród młodzieży oraz integracja społeczności szkolnej.

Dodano: 18 Listopada 2017