NASZE AKTYWNE UCZESTNICTWO W ZBIÓRKACH ŻYWNOŚCI

29.09.2017 r. Szkolne Koło Caritas uczestniczyło w zbiórce żywności „Podziel się dobrym posiłkiem”. Akcja miała na celu zebranie produktów spożywczych ,które służą do przygotowania posiłków dla potrzebujących dzieci, partnerem strategicznym zbiórki był Bank Żywności oraz Centrum Wolontariatu Caritas w Białej Podlaskiej.

27.10.2017 Szkolne Koło Caritas uczestniczyło w zbiórce żywności „Podziel się z potrzebującymi tym czego im brakuje”. Zebrane produkty przekazane zostaną potrzebującym rodzinom. W dotychczasowych zbiórkach uczestniczyło 43 uczniów wolontariuszy i nauczyciele opiekunowie: Elżbieta Mościcka, Iwona Boksza, Anna Jakubowska, Grzegorz Chwalczuk, Ewa Brojek, Ewa Jankowska , Urszula Szafrańska i opiekun SKC Mariola Zozula.

Dodano: 02 Listopada 2017