MIEJSKIE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Pracownicy bialskich szkół oraz placówek oświatowych obchodzili swoje święto. Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wyróżnień i podziękowań pedagogom za ich trud w nauczaniu dzieci i młodzieży.

W piątek, 13 października w naszej szkole odbyły się Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w nich udział dyrektorzy oraz nauczyciele bialskich szkół oraz placówek oświatowych, pan Dariusz Stefaniuk
prezydent miasta Biała Podlaska wraz z zastępcą panem Michałem Litwiniukiem, Małgorzata Kiec Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej oraz przedstawiciele duchowieństwa a także związków zawodowych.

Podczas uroczystości, trzydziestu nauczycielom przyznano nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Przyznano także nagrody dyrektora szkoły, które otrzymali nauczyciele oraz pracownicy  niepedagogiczni Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej.

Dodano: 14 Październik 2017