UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W poniedziałek 4 września w naszym Zespole Szkół odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.  Pani Dyrektor Katarzyna Sierpotowska serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Wśród zaproszonych gości byli także Zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk. Pani dyrektor  Katarzyna Sierpotowska oraz goście złożyłi wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym - nauczycielom wyrozumiałości  i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy. Następnie uczniowie z klasy 2a (wych. p. Katarzyna Arasymowicz) przedstawili część artystyczną odnoszącą się do sposobów spędzania wakacji przez uczniów po czym młodzież pod opieką swych wychowawców udała się do klas.

Dodano: 05 Wrzesień 2017