Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistów

8 marca 2012 r. na hali w SP nr 9 w Białej Podlaskiej odbyły się rozgrywki koszykówki chłopców - gimnazjada na szczeblu Powiatu. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: PG 6 Biała Podlaska, PG Konstantynów, PG Parczew, PG Komarówka Podlaska. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie A: PG Konstantynów pokonało PG Parczew, a w grupie B: PG6 Biała Podlaska wygrała z PG Komarówką dużą ilością punktów. W finale spotkały się drużyny: PG 6 Biała Podlaska i PG Konstantynów. Mimo wielkich emocji zawodnicy z Białej Podlaskiej pokonali rywala różnicą 37 punktów. Ostatecznie 1-wsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej, 2 miejsce PG Konstantynów, 3 miejsce PG Parczew i 4 miejsce PG w Komarówce.

Adam Rejek, Paweł Kowalczuk, Patryk Goławski,
Michał Derlukiewicz i Arkadiusz Poniatowski.

Opiekunem drużyny jest Pan Krzysztof Domanowski.

Finał wojewódzki odbędzie się 27 marca w hali Startu Lublin.

<<< Powrót
Dodano: 08 Marzec 2012
Gimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistówGimnazjum NR 6 - Finał Powiatu w koszykówce gimnazjalistów
Odwiedzin: 81959