<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 115

SZTUKA I FERIE 2018-BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

BIALSKIE CENTRUM KULTURY ZAPRASZA NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W DNIACH 29 STYCZNIA - 9 LUTEGO.

PEŁNA OFERTA ZAJĘĆ ZOSTAŁA ZAMIESZCZONA W LINKU PONIŻEJ:

Dodano: 29 Styczeń 2018
BAL GIMNAZJALNY 2018 - FOTORELACJA

Dodano: 27 Styczeń 2018
III ETAP BIALSKIEJ LIGI PRZYRODNICZEJ

Fotorelacja z III etapu Bialskiej Ligi Przyrodniczej - "Bliżej chemii"

Dodano: 27 Styczeń 2018
KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Dodano: 25 Styczeń 2018

Dodano: 19 Styczeń 2018
RUSZAJĄ ZAPISY NA BIEG TROPEM WILCZYM 2018

4 marca 2018 roku Fundacja Wolność i Demokracja we współpracy z Klubem Biegacza "Biała Biega” zorganizuje po raz szósty projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W ramach projektu w naszym mieście odbędzie się między innymi bieg na dystansie 1963m (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty). Dla wszystkich uczestników przewidziana jest koszulka, medal okolicznościowy oraz ciepły posiłek.  Zapisy prowadzi p. Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 12 Styczeń 2018

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak,

aby ludzie sami radzili sobie w życiu.

Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie

najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez

Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny

,

sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna.

Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w

Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina

,wolontariusz, który się nią opiekował chcą

obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Rodzina była bardzo szczęśliwa kiedy wnosiliśmy paczki. Nie spodziewali się, że będzie ich aż tak dużo. Od razu zaczęli je rozpakowywać. Paczki zajęły całą kuchnie i pół pokoju. Wszystkie rzeczy jakie rodzina dostała są bardzo przydatne. Głowa rodziny płakała ze szczęścia. Dostali od swoich Darczyńców miedzy innymi: nową kuchenkę, lodówkę, mikser, wiertarkę, szlifierkę, bardzo dużo jedzenia, artykułów chemicznych oraz ubrań. Paczka była bardzo duża. Wszystkie rzeczy bardzo przydadzą się rodzinie w codziennym funkcjonowaniu. Pan Mirosław stwierdził, że sami nie byliby w stanie zakupić tych wszystkich wspaniałych przedmiotów. Pani Marzena najbardziej ucieszyła się z miksera, powiedziała, że teraz w każdą niedzielę na stole będzie ciasto - od dawna marzyła o takim sprzęcie. Mąż Pani Marzeny był bardzo szczęśliwy gdy zobaczył wiertarkę, przyda mu się w codziennych pracach. Ania i Kasia ucieszyły się na widok kosmetyków. Starsza dziewczyna wzruszyła się na widok wymarzonej kurtki. Łzy popłynęły nie tylko członkom rodziny, ale również wolontariuszom.

Co chce przekazać wolontariusz?

Z całego serca dziękuje za miłą współpracę. Za okazaną tak ogromną pomoc, za tyle dobra i wspaniałych rzeczy. To był niezwykły czas dla nas wszystkich. Wspaniale jest widzieć szczęście na twarzach innych. Dziękuję za świetną współpracę!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Podziękowaniom nie było końca. Wszyscy dziękują z całego serca za ogrom dobroci jaki otrzymali. Byli bardzo miło zaskoczeni, że paczek jest tak dużo. Dziękują z całego serca.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Dodano: 07 Styczeń 2018
WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Znamy już wyniki konkursu wiedzy z języka angielskiego "KRASZ-TEST" przygotowanego w ramach Akademii Młodego Licealisty przez nauczycieli I L.O w Białej Podlaskiej.

Do kolejnego etapu, który odbędzie się 13 marca w I L.O im. J. I. Krzaszewskiego, zakwalifikowały się Gabriela Jabłońska z klasy 3b oraz Iga Zasadzka, także z klasy 3b. Gratulujemy!

Wyniki pozostałych uczniów dostępne w zakładce.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu w naszej szkole był Pan Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 29 Grudzień 2017
WYSTAWA KOŁA FOTOGRAFICZNEGO - JESIEŃ