<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 111

Informujemy, że pod linkiem http://um.bialapodlaska.pl/?ps=228 zamieszczane będą ostrzeżenia dla mieszkańców.

Dodano: 10 Listopada 2017
OBCHODY 99. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Dodano: 09 Listopada 2017

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej zwraca się z wielką prośbą o dokonanie wpłat /dobrowolne/ na rzecz Rady Rodziców.

Pierwsze dziecko w naszej szkole – 40zł.
Drugie dziecko w naszej szkole - 30zł.
Trzecie i czwarte dziecko w naszej szkole - 10zł.
Piąte dziecko w naszej szkole – 0 zł.

Wpłat można dokonać;
- na konto Rady Rodziców 91 8025 0007 0019 8042 2000 0010
- w księgowości SP9 /pokój 103 /
- u wychowawcy klasy

Uwaga! Przy 80% wpłacie składki na rzecz Rady Rodziców w danej klasie 30% zebranych środków może wykorzystać klasa na swój cel np. wycieczkę, biwak, imprezę klasową itp.

Dodano: 08 Listopada 2017
NASZE AKTYWNE UCZESTNICTWO W ZBIÓRKACH ŻYWNOŚCI

Szkolne Koło Caritas uczestniczyło w zbiórkach żywności podczas których współpracowało z ośrodkiem „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej.

Dodano: 02 Listopada 2017
WIZYTA NA CMENTARZU

W sobotę (28.10) uczniowie naszej szkoły udali się na groby żołnierzy poległych za naszą ojczyznę oraz ludność cywilną zamordowaną z rąk najeźdźców, które znajdują się na cmentarzu parafialnym przy ulicy Janowskiej.

Dodano: 28 Październik 2017
WYJŚCIE NA CMENTARZ NA GROBY POLEGŁYCH ZA OJCZYZNĘ

Samorząd Uczniowski informuje że wyjście na cmentarz na groby poległych za naszą Ojczyznę odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 10.00. Zbiórka przed wejściem głównym do SP9. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów. Opiekunem akcji jest Pan Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 25 Październik 2017
"PRZYSTANEK PARAGRAF"

Młodzież z naszej szkoły bierze udział w organizowanym przez Sąd Rejonowy programie "Przystanek Paragraf", w ramach którego odbywają się spotkania o charakterze profilaktycznym. Asystent sędziego pani Monika Brodawka przekazuje cenną wiedzę związaną z odpowiedzialnością prawną nieletnich za popełnione czyny karalne i przejawy demoralizacji. Uczniowie mają okazję zobaczyć jak wygląda sala rozpraw, a nawet przymierzyć togę. Być może są wśród nich nasi przyszli obrońcy prawa?

Dodano: 18 Październik 2017
ZBIÓRKA ZNICZY

Samorząd Uczniowski informuje, iż rozpoczynamy zbiórkę zniczy na groby żołnierzy poległych w walce za naszą ojczyznę.

Dodano: 18 Październik 2017
WYJAZD NA MECZ LOTTO EKSTRAKLASY

Sekcja rozrywkowa Samorządu Uczniowskiego organizuje wyjazd na mecz LOTTO EKSTRAKLASY Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Mecz odbędzie się w piątek 17 listopada o godz. 18.00 w Białymstoku.

Wyjazd na mecz o godz. 14.00.

Zbiórka o godz. 13.50 przed budynkiem SP9.

Zgoda oraz regulamin wycieczki do pobrania tutaj oraz u ww. nauczycieli. Nie przyjmujemy już zgłoszeń!

Dodano: 17 Październik 2017
UROCZYSTOŚĆ KU CZCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

W poniedziałek 16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ku czci Świętego Jana Pawła II.

Dodano: 17 Październik 2017

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 111