<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 116

BIEG TROPEM WILCZYM 2018

W niedzielę 4 marca 2018r. dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych.

Dodano: 04 Marzec 2018

Dodano: 01 Marzec 2018

WYJAZD NA MECZ 25. KOLEJKI LOTTO EKSTRAKLASY

W wtorek, 25 lutego, uczniowie naszej szkoły udali się do Warszawy na mecz 25. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy mistrzem oraz wicemistrzem Polski, drużynami Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Wyjazd zorganizował opiekun sekcji rozrywkowej Samorządu Uczniowskiego pan Grzegorz Chwalczuk w ramach programu „Kibicuj z Klasą”, którego celem jest promocja sportu oraz radosnego kibicowania wśród dzieci i młodzieży.

Dodano: 28 Luty 2018
WYNIKI I ETAPU KONKURSU SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH DLA KLAS TRZECICH

21 lutego 2018r. odbył się I etap Konkursu Sprawności Językowych dla klas trzecich gimnazjum. Uczestnicy sprawdzili swoją biegłość w słuchaniu i czytaniu ze zrozumieniem.

Najlepszy okazał się Filip Izdebski z klasy 3b. Zdobywczyniami drugiego miejsca zostały: Malwina Romaniuk z klasy 3d i Wiktoria Pietrykowska z klasy 3c, a trzecią lokatę uzyskał Bartłomiej Danieluk z klasy 3e.

Gratulujemy!

Wyniki pozostałych uczniów znajdują się w linku poniżej.

Wyniki I etapu konkursu. pdf

II etap konkursu, na którym sprawdzana będzie umiejętność pisania krótkich tekstów użytkowych i znajomość gramatyki, odbędzie się 7 marca 0 1345 w sali 39.

Dodano: 24 Luty 2018
DEBIUT NASZYCH SIATKAREK W DRUŻYNIE AZS AWF

W sobotę w hali IV LO im. S. Staszica odbył się turniej siatkówki kobiet. Udział wzięło 8 zespołów. AZS AWF wygrał rywalizację z zespołami z AZS Politechniką Lubelską i AZS Politechniką Warszawską zajmując pierwsze miejsce.
W drużynie AZS AWF Biała Podlaska debiutowały nasze 3 siatkarki z klasy III A: Stella Łukaszuk na pozycji libero, Julia Hałabuda na pozycji atakującej, Weronika Charkiewicz jako środkowa. Drugą rozgrywającą była nasza zawodniczka z drużyny UKS Jagiellończyk - Kinga Romanowicz. Ponadto w drużynie AZS AWF zagrały byłe zawodniczki UKS Jagiellończyk i absolwentki naszej szkoły: Marta Miszkiniuk - rozgrywająca, Ola Romaniuk - przyjmująca,
Asia Zubiel - przyjmująca.

Dodano: 18 Luty 2018
NAJLEPSZE SIATKARKI W MIEŚCIE

13 lutego odbył się turniej o Mistrzostwo Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce dziewcząt w kategorii gimnazjów. Dziewczęta z klasy 3 A zajęły pierwsze miejsce pokonując niezwycięzone od wielu lat Publiczne Gimnazjum nr 5. Gratulujemy sukcesu!

Dodano: 18 Luty 2018
WYJAZD NA MECZ LEGII WARSZAWA

Samorząd Uczniowski organizuje wyjazd na mecz Lotto Ektraklasy pomiędzy Legią Warszawa i drużyną Jagiellonii Białystok w dniu 27 lutego 2018r. (wtorek). Koszt wyjazdu 45 zł. Zapowiada się ciekawy pojedynek aktualnego mistrza Polski z wicemistrzem.

Zapisy u p. Krzysztofa Domanowskiego oraz p. Grzegorza Chwalczuka.

Zgody oraz regulamin wyjazdu można pobrać od ww. nauczycieli. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość wolnych miejsc 40.

Dodano: 15 Luty 2018
SZKOLNY KONKURS SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH DLA KLAS III GIMNAZJUM

SZKOLNY KONKURS SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH

Uczniów klas trzecich zapraszamy do udziału w 2-etapowym konkursie języka angielskiego. Poszczególne etapy konkursu będą obejmowały następujące sprawności językowe: rozumienie tekstu czytanego, rozumienie tekstu słuchanego, pisanie, gramatyka.

Terminy:

21.02.2018. o 13.45 - rozumienie tekstu słuchanego i pisanego

07.03.2018. o 13.45 - pisanie, gramatyka

Każdy etap będzie trwał 60 minut.

Chętni do wzięcia udziału w konkursie powinni zgłosić się do swoich nauczycieli języka angielskiego do 16.02.2018r.

Każda sprawność językowa będzie oceniana osobno, a punkty będą przyznawane punkty według następującego schematu:
Miejsce 1 – 25 punktów
Miejsce 2 – 18 punktów
Miejsce 3 – 15 punktów
Miejsce 4 – 12 punktów
Miejsce 5 – 10 punktów
Miejsce 6 – 8 punktów
Miejsce 7 – 6 punktów
Miejsce 8 – 4 punkty
Miejsce 9 – 2 punkty
Miejsce 10 – 1 punkt

Wyniki będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej szkoły.

Organizatorami konkursu są nauczycielki języka angielskiego: Aleksandra Brzezińska-Wac i Marta Michałowska.

Dodano: 14 Luty 2018
PLAN LEKCJI 2017/2018 II SEMESTR

ABY SPRAWDZIĆ AKTUALNY PLAN LEKCJI

NA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2017/2018