Aktualności

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 109

LATO

 

Dodano: 11 Październik 2017
SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI

6 października w restauracji „Czerwony Smok” odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Książki „Westeros”. Omawiano „Złoty kompas” Philipa Pullmana, pierwszą część z cyklu „Mroczne materie”.

Dodano: 08 Październik 2017
TEMATY PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

Projekty edukacyjne dla klas drugich w roku szkolnym 2017/2018

Tematy projektów. pdf

Dodano: 05 Październik 2017
WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W piątek 29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Iwona Polubiec zaś przewodniczącym Wikotria Cuch. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dodano: 04 Październik 2017

Informacja na temat konkursów przedmiotowych


Uczniowie chcący wziąć udział w konkursach przedmiotowych zgłaszają się
do nauczycieli do 6 października 2017r.
Informacje na temat konkursów dostępne są na stronie kuratorium lub www.lscdn.pl
Harmonogram eliminacji szkolnych konkursów przedmiotowych ukaże się na stronie szkoły w poniedziałek 6 października 2017r.

Dodano: 03 Październik 2017
TURYSTYCZNO-REKREACYJNA IMPREZA NA ORIENTACJĘ

W sobotę 30 września nasi uczniowie wzięli udział w turystyczno - rekreacyjnej imprezie na orientację pt. "Sześć wieków historii" Białej Podlaskiej. Trasa na orientację liczyła 4,5 km ulicami naszego miasta a aby ukończyć pomyślnie trasę trzeba było zaliczyć 18 punktów kontrolnych. Uczniowie klasy 2d (op. Grzegorz Chwalczuk) dotarli na metę jako jedni z pierwszych, ustepując nieznacznie starszym kolegom z II L.O i zajmując kolejno II, III oraz IV miejsce. Na każdego z pierwszych uczestników czekały upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska pana Dariusza Stefaniuka. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tej wspaniałej imprezy.

Dodano: 30 Wrzesień 2017
WYCIECZKA NA POKAZY Z FIZYKI

 

W poniedziałek 25 września br. uczniowie klasy 7a, 7b,7c, 7d, 2e, 3a i 3b uczestniczyli w wycieczce na pokazy z fizyki na UMCS.

Dodano: 30 Wrzesień 2017
KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA

  Kampania Społeczna Kromka Chleba Caritas

 

   19 września 2017 rok

 

Szkolne Koło Caritas 19 września 2017r. włączyło się w kampanię społeczną „ Kromka chleba dla sąsiada”. Inicjatywa została podjęta przez Caritas Polska w odpowiedzi na słowa Papieża Franciszka „Nie miłujmy słowem, ale czynem” zawartych w Orędziu na I Światowy Dzień Ubogich, jako działanie na rzecz ubogich oraz walki z głodem. Członkowie naszego koła wraz z nauczycielami opiekunami przeprowadzili zbiórkę żywności w sklepie Biedronka. Wolontariusze zbierali również datki do puszek. Zebrane środki zostały przekazane na działania charytatywne Caritas w Białej Podlaskiej. Paczki żywnościowe zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom naszej szkoły. 

Dodano: 27 Wrzesień 2017
OGNISKO INTEGRACYJNE KLASY 2D

W poniedziałek 25 września uczniowie klasy 2D wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Chwalczukiem udali się  na ognisko integracyjne na terenie bialskiego Wod-Kanu.

Dodano: 25 Wrzesień 2017

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 109

Odwiedzin: 165575
Plan lekcji Dzwonki Kalendarz Zebrania z rodzicami Kontakt
Projekt i wykonanie: Orange Computers