<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 111

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

29.11.2017r. odbyła się  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów. Uczniowie: Paweł Wyrodek, Aleksander Zwirkowski z 2a i Jakub Ostrowski, Filip Popławski z 3e wspólnie rozwiązywali zadnia matematyczne i fizyczne, przedstawiając rozwiązania w języku C++.

Dodano: 30 Listopada 2017
Wyniki I etapu V edycji Bialskiej Ligi Przyrodniczej

WYNIKI  PIERWSZEGO  ETAPU V EDYCJI  BIALSKIEJ  LIGI PRZYRODNICZEJ  "ORGANIZM CZŁOWIEKA"

Dodano: 30 Listopada 2017
JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO - NASZA SZKOŁA PO RAZ DRUGI WŁĄCZA SIĘ W AKCJĘ SZLACHETNA PACZKA

Dodano: 29 Listopada 2017
DZIECI POWSTANIA 44

W poniedziałek młodzież z klas 2b, 2d oraz 3d obejrzała musical „Dzieci Powstania ’44” w wykonaniu Alternatywnego Teatru Tańca i Studia Musicalowego LUZ.

Dodano: 29 Listopada 2017
I ETAP BIALSKIEJ LIGI PRZYRODNICZEJ

21 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się I etap Bialskiej Ligi Przyrodniczej pt. "Organizm człowieka".

Dodano: 22 Listopada 2017
KOLEJNY WYJAZD NA MECZ EKSTRAKLASY

W piątek 17 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd do Białegostoku na mecz Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Ponad 40 uczniów naszej szkoły miało okazję zobaczyć pojedynek wicemistrza Polski z zespołem z Niecieczy, wsi liczącej nieco ponad 700 mieszkańców co stanowi ewenement na skalę światową wśród zespołów grających w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek.

Dodano: 18 Listopada 2017
DRUGIE SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI

Drugie w tym roku szkolnym spotkanie szkolnego Klubu Książki „Westeros” odbyło się 10 listopada w restauracji Roma. Omówiono powieść autorstwa Becci Fitzpatrick pt. „Niebezpieczne kłamstwa”.

Dodano: 13 Listopada 2017
UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ 99. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Uczniowie pod opieką Pani mgr Agnieszki Mironiuk przygotowali akademię w trakcie której przedstawiono wspomnienia z czasów walki o niepodległość.

Dodano: 11 Listopada 2017

Informujemy, że pod linkiem http://um.bialapodlaska.pl/?ps=228 zamieszczane będą ostrzeżenia dla mieszkańców.

Dodano: 10 Listopada 2017
OBCHODY 99. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI