<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 106

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W PAŃSTWOWEJ SZKOLE WYŻSZEJ

W poniedziałek 29 maja studentki z Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przedstawiły uczniom gimnazjum prezentację i wykład na temat tradycji picia herbaty w Rosji. Uczniowie zdobyli nowe informacje na temat tradycji i obyczajów panujących w Rosji oraz poznali kulturę rosyjską.

Dodano: 01 Czerwiec 2017
WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego "Czarno na białym":

I miejsce - Patrycja Jędrzejewska kl. 3b

II miejsce - Magdalena Bandzerewicz kl. 3b

III miejsce - Dominika Terpiłowska kl. 3e

Wyróżnienie – Zuzanna Błędowska kl. 3b

Gratulujemy!

WYSTAWA AUTORSKA - MARIA SZEWCZYK KL. 3A

WYSTAWA AUTORSKA - ZUZANNA BŁĘDOWSKA KL. 3B

WYSTAWA AUTORSKA - PATRYCJA JĘDRZEJEWSKA KL. 3B

WYSTAWA AUTORSKA - MAGDALENA BANDZEREWICZ KL.3B

WYSTAWA AUTORSKA - LUCYNA KUZKO KL. 3A

WYSTAWA AUTORSKA - DOMINIKA TERPIŁOWSKA KL. 3E

Dodano: 31 Maj 2017
WERONIKA CHARKIEWICZ POWOŁANA DO KADRY REGIONU WSCHÓD SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLENIOWYCH

3-4.06.17r. w Kobyłce kolo Warszawy odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla wyróżniających się zawodniczek rocznika 2001-2002 z województw lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko- mazurskiego i podlaskiego.
Jest to ważne wyróżnienie. Weronika będzie trenować w towarzystwie kilkunastu dziewcząt m.in. reprezentantek Polski w kategoriach młodzieżowych.
Trzymamy kciuki i gratulujemy.

Dodano: 29 Maj 2017
WYCIECZKA KLASY ID DO SERPELIC

W poniedziałek 29 maja uczniowie klasy Id udali się na wycieczkę do Serpelic. W programie wycieczki znalazły się takie atrakcje jak wizyta w parku linowym "Perła Serpelic", rejs statkiem po Bugu oraz spacer lokalną "Kalwarią Podlaską", urokliwą drogą krzyżową wiodącą przez piękny las. Pogoda dopisała a wycieczkę można śmiało uznać za udaną. Opiekunami wycieczki byli: pan Grzegorz Chwalczuk, pani Anna Korolczuk oraz pani Dorota Rokicka.

Dodano: 29 Maj 2017

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 106