<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 105

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie brali udział w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2017". Gratulujemy uzyskania wysokich wyników!

Dodano: 20 Czerwiec 2017

Dodano: 14 Czerwiec 2017
PODSUMOWANIE PROGRAMU UNIWERSYTETU MŁODEGO ODKRYWCY

Podsumowanie programu Uniwersytetu Młodego Odkrywcy Realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dodano: 14 Czerwiec 2017
ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 - ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI

W czwartek 8 czerwca w sąsiedniej Szkole Podstawowej nr 9 odbyła się uroczysta akademia z okazji przypadającego dziś święta patrona szkoły - Świętej Królowej Jadwigi. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy uczniowie naszego gimnazjum. Była to wspaniała lekcja historii przygotowana pod okiem p. Beaty Chudek oraz p. Doroty Rokickiej a także okazja do podkreślenia sukcesów naszych najzdolniejszych uczniów.

WYCIECZKA KLASY 3A

W dniu 31 maja uczniowie klasy 3A udali się na wycieczkę klasową do ośrodka "Leśna Ryba" w Starej Jedlance.

ZAJĘCIA PREWENCJI URAZÓW Z FIZJOTERAPEUTĄ SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLENIOWYCH

Siatkarki SOS 29.05.2017r. gościły fizjoterapeutę z Lublina, który przeprowadził zajęcia z dziewczetami  na temat prewencji urazów. Intelektualizacja dotyczyła ćwiczeń stabilizujących stawy, gibkości oraz metod i  znaczenia wzmacniania mięśni koniecznych dla zdrowia. Przedstawił metody, rodzaje ćwiczeń i sprzęt stosowany do tego typu ćwiczeń. Ponadto przeprowadził on diagnozę problemów i masaże oraz zalecił ćwiczenia.

Dodano: 08 Czerwiec 2017
PROJEKT EDUKACYJNY PT. "SPŁYW KAJAKOWY DOLINĄ KRZNY"

2 czerwca w czwartek odbył się spływ kajakowy z Malowej Góry do Nepli. Uczestnicy spływu mogli podziwiać uroki Doliny Krzny, aż niemalże do jej ujścia w Neplach. Wszystko zostało zakończone ogniskiem w gospodarstwie agroturystycznym „Malówka”. Wszystkim całe przedsięwzięcie dostarczyło cudownych wrażeń oraz sprawiło, że gościł na ich twarzach uśmiech i zadowolenie. Wszystko zostało zorganizowane przez uczniów z naszej szkoły w ramach projektu edukacyjnego. Organizatorem był pan Konrad Rechnio.
WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS PIERWSZYCH

2 czerwca 2017r. odbył się w naszej szkole konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego dla klas pierwszych.

Wyniki:

1 miejsce - Julia Dębowska z kl. 1d

2 miejsce - Mateusz Dybowski z kl. 1b

3 miejsce - Julia Kozik z kl. 1a

Wyróżnienie - Luiza Jankowska z kl. 1e

Gratulujemy!

Dodano: 05 Czerwiec 2017
PODSUMOWANIE KONKURSU LITERACKIEGO I KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

1 czerwca w Amfiteatrze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów:

Konkurs Literacki Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Południowego Podlasia
I MIEJSCE Weronika Denisiuk klasa IIIA, opiekun p. Anna Jakubowska

Konkurs Plastyczny Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Południowego Podlasia
I MIEJSCE Zuznna Reluga klasa IIIA
II MIEJSCE Magdalena Żulińska III D
III MIEJSCE Patrycja Jędrzejewska III B
opiekun p. Wojciech Żuliński

Znany bialczanin w karykaturze - 2017
I NAGRODA Zuznna Reluga klasa IIIA
II NAGRODA Maria Szewczyk klasa IIIA
III NAGRODA Dominika Żurawska klasa IIID

WYRÓZNIENIA:
Julia Kozik klasa IE
Aleksandra Kulicka IIIC
Sandra Kasperuk IIIB

Dodano: 04 Czerwiec 2017
UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W PAŃSTWOWEJ SZKOLE WYŻSZEJ

W poniedziałek 29 maja studentki z Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przedstawiły uczniom gimnazjum prezentację i wykład na temat tradycji picia herbaty w Rosji. Uczniowie zdobyli nowe informacje na temat tradycji i obyczajów panujących w Rosji oraz poznali kulturę rosyjską.

Dodano: 01 Czerwiec 2017

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 105