<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 122

PREZENTACJA SZKÓŁ ŚREDNICH

6 lutego 2019r. do naszej szkoły przybyli przedstawiciele szkół średnich z Białej Podlaskiej oraz powiatu bialskiego. Uczniowie klas siódmych, ósmych oraz trzecich gimnazjum mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych placówek, obejrzeć przygotowane przez gości prezentacje oraz porozmawiać ze starszymi kolegami.

Dodano: 10 Luty 2019
BAL GIMNAZJALNY 2019

OBEJRZYJ OFICJALNY TRAILER BALU GIMNAZJALNEGO:

BAL_GIMNAZJALNY_PG6BP2019_TRAILER

Dodano: 05 Luty 2019

Pierwsze wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 2018/2019.

Konkursy dla uczniów gimnazjum.

Laureaci konkursu matematycznego:

Kacper Kuźmiuk

Damian Łozak

Laureatka konkursu języka niemieckiego:

Julia Harwacka

Konkursy dla uczniów szkoły podstawowej.

Laureatka konkursu języka angielskiego:

Oliwia Kołodziej

Laureat konkursu geograficznego:

Maciej Stola

Laureat konkursu historycznego:

Jakub Sobolewski

Gratulujemy sukcesu!

Czekamy na wyniki kolejnych konkursów.

Dodano: 03 Luty 2019
Wyniki II etapu VI edycji Bialskiej Ligi Przyrodniczej

WYNIKI  DRUGIEGO  ETAPU
VI EDYCJI
BIALSKIEJ  LIGI PRZYRODNICZEJ
"PLANETA ZIEMIA"

KLASYFIKACJA PO I i  II  ETAPIE

Dodano: 29 Styczeń 2019
SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI "WESTEROS"

18 stycznia członkowie Klubu Książki „Westeros” spotkali się, żeby omówić powieść Stephena Kinga pt. „Carrie” oraz obejrzeć jej adaptację filmową. Takie porównanie bardzo przypadło do gustu klubowiczom i przy omawianiu następnej lektury również planowana jest projekcja filmu.

Dodano: 24 Styczeń 2019

Dodano: 18 Styczeń 2019
II ETAP BIALSKIEJ LIGI PRZYRODNICZEJ - FOTORELACJA

Dodano: 16 Styczeń 2019
WYSTAWA KOŁA FOTOGRAFICZNEGO - JESIEŃ

Dodano: 07 Styczeń 2019

Samorząd Uczniowski organizuje wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy w dniu 16. marca (sobota) pomiędzy Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce. Zapisy prowadzi. p. G. Chwalczuk oraz p. K. Domanowski do 9 lutego br. Decyduje kolejność zgłoszeń (limit miejsc: 30). Mile widziani są rodzice wśród uczestników wycieczki. Koszt wyjazdu wynosi 45zł (wyżywienie we własnym zakresie).

Dodano: 07 Styczeń 2019

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II: Damian Łozak i Kacper Kuźmiuk oraz uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej: Mateusz Korniluk znaleźli się w gronie najlepszych uczniów w województwie. Uczniowie otrzymali stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019”.

Dodano: 03 Styczeń 2019

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 122