<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 115

XV KONKURS RECYTACJI POEZJI ROSYJSKIEJ „STROFY POD SAMOWAREM”

Witold Nowaszczuk z klasy 2d  został
laureatem konkursu „Strofy pod Samowarem”

14 kwietnia  w  IV LO w Siedlcach odbył się XV Konkurs Recytacji Poezji Rosyjskiej „Strofy pod samowarem”. Naszą szkołę reprezentował Witold Nowaszczuk, który recytował wiersz Władimira Wysockiego pt. „Диалогу телевизора”.
Ucznia przygotowała p. Anna Szewczuk

Dodano: 24 Kwiecień 2018
KONKURS WIEDZY O WYSPACH BRYTYJSKICH

W czwartek 17 maja o godz. 14.45 odbędzie się III edycja szkolnego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych.Tym razem tematem przewodnim są Wyspy Brytyjskie. Zapisy u nauczycieli j. angielskiego najpóźniej tydzień przed konkursem. Przewidziane są nagrody dla zwycięzców. Organizatorem konkursu jest p. Grzegorz Chwalczuk.

REGULAMIN KONKURSU:

konkurswiedzyowyspachbrytyjskich.pdf

Dodano: 21 Kwiecień 2018
EGZAMIN GIMNAZJALNY - FOTORELACJA

Dodano: 20 Kwiecień 2018

Dodano: 05 Kwiecień 2018
WYCIECZKA DO LICEUM

Dodano: 30 Marzec 2018
UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WALCZĄ O WYJAZD DO WARSZAWY NA OBRADY SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY

Uczniowie klasy 2d Krzysztof Szyc oraz Daniel Wróbel walczą o udział w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży, które odbędą się w dniach 31 maja-1 czerwca w Warszawie. Uczestnicy mają za zadanie zrealizować projekt, którego temat w tym roku brzmi "Posłowie pierwszego Sejmu Niepodległej".

Film z realizacji projektu:

Dodano: 29 Marzec 2018
ZIMA - WYSTAWA KOŁA FOTOGRAFICZNEGO

Dodano: 29 Marzec 2018

VII. KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO ”ZNAM I LUBIĘ JĘZYK ROSYJSKI”