<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 118

AKADEMIA SZKOLNA PT."WSPOMNIENIA O JANIE PAWLE II"

W środę 17 października w naszej szkole odbyła się akademia pt. "Wspomnienia o Janie Pawle II" przygotowana przez nauczieli języka polskiego p. Bożenę Wiśniewską, p. Annę Jakubowską oraz p. Annę Korolczuk. Oprawę muzyczną przygotowali p. Piotr Hryciuk oraz p.Iwona Świderska zaś oprawę plastyczną p. Wojciech Żulińskim.

Dodano: 19 Październik 2018
WYCIECZKA DO CHORWACJI DLA KLAS III GIMNAZJUM

Zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum do wzięcia udziału w wycieczce do słonecznej Chorwacji. Termin wyjazdu: Maj 2019. Drugiej takiej szansy już nie będzie! Szczegóły w załączniku. Organizatorem wyjazdu są opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Iwona Polubiec oraz pan Grzegorz Chwalczuk.

Link do oferty:

Chorwacja2019.doc

Dodano: 18 Październik 2018
WYJAZD NA MECZ LEGIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE

Samorząd Uczniowski organizuje wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

w dniu 3 listopada br. Organizatorem jest p. Grzegorz Chwalczuk. Koszt wyjazdu to 45 zł, bez wyżywienia. Planowany jest postój na ciepły posiłek. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 18 października. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata oraz pisemna zgoda; do pobrania poniżej). Zapisy u p. Grzegorza Chwalczuka.

Zgoda do pobrania:

zgodarodzicalegiagórnik.pdf

Dodano: 17 Październik 2018

W bieżącym roku szkolnym Lubelski Kurator Oświaty organizuje we współpracy z LSCDN 24 konkursy przedmiotowe (12 dla uczniów szkół podstawowych i 12 dla uczniów gimnazjów i klas gimnazjalnych).
Szczegóły organizacyjne zostały opisane w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych województwa lubelskiego organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 zamieszczonym na stronie LSCDN: https://www.lscdn.pl/pl/konkursy-przedmiotowe/9553,Konkursy-przedmiotowe-w-roku-szkolnym-20182019.html

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2017/2018 znajduje się w linku poniżej:

Dodano: 17 Październik 2018

Dodano: 14 Październik 2018

Dodano: 09 Październik 2018
ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

W sobotę 29 września przy zbiórce darów dla schroniska „Azyl” i akcji adopcyjnej kotów w sklepie Zielony Dom pomagali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9. Zaowocowało to jedną adopcją oraz zebraniem sporej sumy na pomoc zwierzętom.

Dodano: 04 Październik 2018
WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Przedstawiamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które odbyły się w piątek 28 września br.

Przewodniczący SU:

1. Krasucka Natalia - 297 2. Patejuk Oskar - 209 3. Kozakiewicz Marcela -97 4. Di Lilloo Kaia - 94 5. Polińska Weronika - 91 6.Jankowska Luiza - 55

Opiekun SU:

1. Polubiec Iwona - 558 2. Matwiejuk Małgorzata - 105 3. Chwalczuk Grzegorz - 104 4. Biegajło Henryka - 52 5. Chilkiewicz Anna -28

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy samych sukcesów!

Dodano: 04 Październik 2018
BOHATERON - WYSŁALIŚMY KARTKĘ BOHATERCE POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

W piątek 28 września br. klasa 3d (wych. Grzegorz Chwalczuk) w imieniu całej społecznośći szkolnej wysłała kartkę żyjącej bohaterce Powstania Warszawskiego w ramach ogólnokrajowego projektu BOHATERON.
63 dni chwały.
Pamiętamy.

Dodano: 28 Wrzesień 2018
NASI UCZNIOWIE NA XXIV SESJI SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY

Spotkanie miało charakter nieformalny, a uczestnicy wykorzystali je jako okazję do rozmów i wspólnych zdjęć z posłami. Uczestniczący w spotkaniu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zwrócił uwagę, że w XXIV sesji SDiM biorą udział osoby z różnych części kraju i mające bardzo zróżnicowane plany na przyszłość. - Pytałem młodych ludzi o to, co zamierzają robić w przyszłości i słyszałem bardzo różne odpowiedzi, od studiów medycznych, poprzez techniczne, ale była też spora grupa, która mówiła, że zamierza studiować nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, historię. Są to bardzo różni młodzi ludzie, o różnych poglądach, ale przygotowujący się poważnie do swoich przyszłych zajęć i zawodów - zauważył Terlecki. Wicemarszałek dodał, że młodzież pytała między innymi o program partii rządzącej w zakresie szkolnictwa wyższego. (http://www.tvn24.pl)

Uczniowie klasy 3d Krzysztof Szyc i Daniel Wróbel wzięli udział w 2-dniowym wyjeździe do Warszawy podczas którego wzięli udział w  XXIV sesji Dzieci i Młodzieży.

Sejm Dzieci i Młodzieży (SDiM) liczy 460 posłów. Organizacja izby jest wzorowana na procedurach obowiązujących w prawdziwym Sejmie, co ma przybliżać uczniom zasady polskiego parlamentaryzmu.

"Tematem obrad Wysokiej Izby jest pierwszy Sejm Niepodległej" – wskazał w czwartek marszałek Sejmu Marek Kuchciński, przed oddaniem głosu młodym.

Organizatorami XXIV sesji SDiM poza Kancelarią Sejmu są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Obecnie podobne przedsięwzięcia są realizowane m.in. w Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Czechach.

Spotkanie miało charakter nieformalny, a uczestnicy wykorzystali je jako okazję do rozmów i wspólnych zdjęć z posłami. Uczestniczący w spotkaniu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zwrócił uwagę, że w XXIV sesji SDiM biorą udział osoby z różnych części kraju i mające bardzo zróżnicowane plany na przyszłość. - Pytałem młodych ludzi o to, co zamierzają robić w przyszłości i słyszałem bardzo różne odpowiedzi, od studiów medycznych, poprzez techniczne, ale była też spora grupa, która mówiła, że zamierza studiować nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, historię. Są to bardzo różni młodzi ludzie, o różnych poglądach, ale przygotowujący się poważnie do swoich przyszłych zajęć i zawodów - zauważył Terlecki. Wicemarszałek dodał, że młodzież pytała między innymi o program partii rządzącej w zakresie szkolnictwa wyższego.(http://www.tvn24.p
Dodano: 28 Wrzesień 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 118