<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 107

WIZYTA NA CMENTARZU

W sobotę (28.10) uczniowie naszej szkoły udali się na groby żołnierzy poległych za naszą ojczyznę oraz ludność cywilną zamordowaną z rąk najeźdźców, które znajdują się na cmentarzu parafialnym przy ulicy Janowskiej.

Dodano: 28 Październik 2017
WYJŚCIE NA CMENTARZ NA GROBY POLEGŁYCH ZA OJCZYZNĘ

Samorząd Uczniowski informuje że wyjście na cmentarz na groby poległych za naszą Ojczyznę odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 10.00. Zbiórka przed wejściem głównym do SP9. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów. Opiekunem akcji jest Pan Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 25 Październik 2017
"PRZYSTANEK PARAGRAF"

Młodzież z naszej szkoły bierze udział w organizowanym przez Sąd Rejonowy programie "Przystanek Paragraf", w ramach którego odbywają się spotkania o charakterze profilaktycznym. Asystent sędziego pani Monika Brodawka przekazuje cenną wiedzę związaną z odpowiedzialnością prawną nieletnich za popełnione czyny karalne i przejawy demoralizacji. Uczniowie mają okazję zobaczyć jak wygląda sala rozpraw, a nawet przymierzyć togę. Być może są wśród nich nasi przyszli obrońcy prawa?

Dodano: 18 Październik 2017
ZBIÓRKA ZNICZY

Samorząd Uczniowski informuje, iż rozpoczynamy zbiórkę zniczy na groby żołnierzy poległych w walce za naszą ojczyznę.

Dodano: 18 Październik 2017
WYJAZD NA MECZ LOTTO EKSTRAKLASY

Sekcja rozrywkowa Samorządu Uczniowskiego organizuje wyjazd na mecz LOTTO EKSTRAKLASY Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Mecz odbędzie się w piątek 17 listopada o godz. 18.00 w Białymstoku.

Wyjazd na mecz o godz. 14.00.

Zbiórka o godz. 13.50 przed budynkiem SP9.

Zgoda oraz regulamin wycieczki do pobrania tutaj oraz u ww. nauczycieli. Nie przyjmujemy już zgłoszeń!

Dodano: 17 Październik 2017
UROCZYSTOŚĆ KU CZCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

W poniedziałek 16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ku czci Świętego Jana Pawła II.

Dodano: 17 Październik 2017
WYSTAWA POŚWIĘCONA ŚW. JANOWI PAWŁOWI II

Uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć w bibliotece wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II. Ekspozycja została przygotowana przez panie bibliotekarki w związku z przypadającą 16 października rocznicą wyboru Karola Wojtyły na papieża.
Pani Urszula Szafrańska-Daniluk opowiedziała oglądającej wystawę młodzieży o historii najciekawszych eksponatów oraz przypomniała sylwetkę Jana Pawła II.

Dodano: 14 Październik 2017
MIEJSKIE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 13 października pracownicy bialskich szkół oraz placówek oświatowych obchodzili w naszej szkole swoje święto. Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wyróżnień i podziękowań pedagogom za ich trud w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Dodano: 14 Październik 2017

LATO