<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 119

WYSTAWA KOŁA FOTOGRAFICZNEGO - JESIEŃ

Dodano: 07 Styczeń 2019

Samorząd Uczniowski organizuje wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy w dniu 16. marca (sobota) pomiędzy Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce. Zapisy prowadzi. p. G. Chwalczuk oraz p. K. Domanowski do 9 lutego br. Decyduje kolejność zgłoszeń (limit miejsc: 30). Mile widziani są rodzice wśród uczestników wycieczki. Koszt wyjazdu wynosi 45zł (wyżywienie we własnym zakresie).

Dodano: 07 Styczeń 2019

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II: Damian Łozak i Kacper Kuźmiuk oraz uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej: Mateusz Korniluk znaleźli się w gronie najlepszych uczniów w województwie. Uczniowie otrzymali stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019”.

Dodano: 03 Styczeń 2019
Wyniki I etapu VI edycji Bialskiej Ligi Przyrodniczej

WYNIKI  PIERWSZEGO  ETAPU
VI EDYCJI
BIALSKIEJ  LIGI PRZYRODNICZEJ
"ORGANIZM CZŁOWIEKA"

Dodano: 21 Grudzień 2018

Dodano: 18 Grudzień 2018
SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI "WESTEROS"

14 grudnia 2018r. miało miejsce kolejne spotkanie klubu książki „Westeros”. Omówiono powieść „Ocalałe” Riley Sager, a także wybrano kolejną pozycję do przeczytania.

Dodano: 15 Grudzień 2018
I ETAP BIALSKIEJ LIGI PRZYRODNICZEJ - FOTORELACJA

Dodano: 12 Grudzień 2018
Z WIZYTĄ U KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO - MIKOŁAjKOWA WYCIECZKA KLASY 3D ORAZ 3E DO WARSZAWY

W poniedziałek 10 grudnia młodzież z klasy 3D oraz 3E wraz z opiekunami p. Katarzyną Borysiuk, p. Grzegorzem Chwalczukiem oraz p. Anną Korolczuk wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Wszyscy świetnie się bawili. W programie wycieczki znalazła się min. lekcja otwarta w Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego, w trakcie której dowiedzieli się Oni ciekawych faktów z życia króla oraz historii naszego kraju w XVII/XVIII wieku, wizyta w Escape Room oraz Laserowy Paintball. Był także czas na spacer podczas którego odwiedzili min. Sejm RP.

Dodano: 12 Grudzień 2018

Wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Konkursy dla uczniów gimnazjum.

Do trzeciego etapu zakwalifikowali się uczniowie:

Konkurs matematyczny:

Damian Łozak

Kacper Kuźmiuk

Konkurs języka niemieckiego:

Julia Harwacka

Konkurs języka rosyjskiego:

Marta Stańko

Lizaveta Simakovich

Witold Nowaszczuk

Konkurs fizyczny:

Paweł Wyrodek

Konkursy dla uczniów szkoły podstawowej.

Konkurs języka angielskiego:

Oliwia Kołodziej

Konkurs geograficzny:

Maciej Stola

Konkurs historyczny:

Jakub Sobolewski

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim Uczniom za udział w konkursach. Czekamy na wyniki kolejnych konkursów.

Dodano: 11 Grudzień 2018

Dodano: 04 Grudzień 2018