<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 117

SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI "WESTEROS"

26 października w cukierni „Kryształka” miało miejsce pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Książki „Westeros”. Omówiono powieść „Złodziej pioruna” - pierwszą część cyklu „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”. Wybrano również kolejną lekturę - „Ocalałe” autorstwa Riley Sager.

Dodano: 04 Listopada 2018
GRA MIEJSKA "JAN PAWEŁ II NASZYM PRZEWODNIKIEM"

W piątek 19 października uczniowie Szkoły Podstawowej oraz oddziałów gimnazjalnych a także nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w grze miejskiej pt. "Jan Paweł II naszym przewodnikiem". 12 grup pod opieką nauczycieli naszej szkoły, w tym dyrektor p. Katarzyny Sierpotowskiej, rywalizowało w różnorodnych konkurencjach gdzie sprawdzana była nie tylko wiedza o Papieżu-Polaku ale również sprawność fizyczna i kordynacja ruchowa. Wygrali podopieczni p. Iwony Polubiec z klasy 6c, którzy w nagrodę pójdą do kina oraz na pizzę. Ponadto każdy z uczestników mógł liczyć na miły upominek.

Poniżej prezentujemy film o życiu Jana Pawła II, będący jednym z zadań konkursowych:

filmjp2.zad

Dodano: 20 Październik 2018
AKADEMIA SZKOLNA PT."WSPOMNIENIA O JANIE PAWLE II"

W środę 17 października w naszej szkole odbyła się akademia pt. "Wspomnienia o Janie Pawle II" przygotowana przez nauczieli języka polskiego p. Bożenę Wiśniewską, p. Annę Jakubowską oraz p. Annę Korolczuk. Oprawę muzyczną przygotowali p. Piotr Hryciuk oraz p.Iwona Świderska zaś oprawę plastyczną p. Wojciech Żulińskim.

Dodano: 19 Październik 2018
WYCIECZKA DO CHORWACJI DLA KLAS III GIMNAZJUM

Zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum do wzięcia udziału w wycieczce do słonecznej Chorwacji. Termin wyjazdu: Maj 2019. Drugiej takiej szansy już nie będzie! Szczegóły w załączniku. Organizatorem wyjazdu są opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Iwona Polubiec oraz pan Grzegorz Chwalczuk.

Link do oferty:

Chorwacja2019.doc

Dodano: 18 Październik 2018
WYJAZD NA MECZ LEGIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE

Samorząd Uczniowski organizuje wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

w dniu 3 listopada br. Organizatorem jest p. Grzegorz Chwalczuk. Koszt wyjazdu to 45 zł, bez wyżywienia. Planowany jest postój na ciepły posiłek. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 18 października. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata oraz pisemna zgoda; do pobrania poniżej). Zapisy u p. Grzegorza Chwalczuka.

Zgoda do pobrania:

zgodarodzicalegiagórnik.pdf

Dodano: 17 Październik 2018

W bieżącym roku szkolnym Lubelski Kurator Oświaty organizuje we współpracy z LSCDN 24 konkursy przedmiotowe (12 dla uczniów szkół podstawowych i 12 dla uczniów gimnazjów i klas gimnazjalnych).
Szczegóły organizacyjne zostały opisane w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych województwa lubelskiego organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 zamieszczonym na stronie LSCDN: https://www.lscdn.pl/pl/konkursy-przedmiotowe/9553,Konkursy-przedmiotowe-w-roku-szkolnym-20182019.html

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2017/2018 znajduje się w linku poniżej:

Dodano: 17 Październik 2018

Dodano: 14 Październik 2018

Dodano: 09 Październik 2018
ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

W sobotę 29 września przy zbiórce darów dla schroniska „Azyl” i akcji adopcyjnej kotów w sklepie Zielony Dom pomagali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9. Zaowocowało to jedną adopcją oraz zebraniem sporej sumy na pomoc zwierzętom.

Dodano: 04 Październik 2018
WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Przedstawiamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które odbyły się w piątek 28 września br.

Przewodniczący SU:

1. Krasucka Natalia - 297 2. Patejuk Oskar - 209 3. Kozakiewicz Marcela -97 4. Di Lilloo Kaia - 94 5. Polińska Weronika - 91 6.Jankowska Luiza - 55

Opiekun SU:

1. Polubiec Iwona - 558 2. Matwiejuk Małgorzata - 105 3. Chwalczuk Grzegorz - 104 4. Biegajło Henryka - 52 5. Chilkiewicz Anna -28

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy samych sukcesów!

Dodano: 04 Październik 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 117