<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 111

III EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNEGO

W piątek 16 marca 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej odbył się finał III edycji Konkursu Historycznego. Uczniowie Jakub Sobolewski, Bartosz Sosnowski i Bartłomiej Danieluk zajęli II miejsce w rozgrywkach drużynowych.

Dodano: 19 Marzec 2018
PODSUMOWANIE BIALSKIEJ LIGI PRZYRODNICZEJ - FOTORELACJA

13.03. 2018 w naszej szkole odbyło się podsumowanie Bialskiej Ligi Przyrodniczej. Do udziału w zmaganiach Ligi zaprosiliśmy uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych z terenu miasta. Na zaproszenie odpowiedziało 133 uczestników ze szkół podstawowych w Białej Podlaskiej nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 oraz ze SP w Sławacinku Starym. Zmagania odbywały się w 4 etapach, które przygotowali nauczyciele Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej.

I Organizm człowieka – pani Bożena Gromadzka
II Planeta Ziemia - pani Mariola Zozula
III Bliżej chemii - pani Agnieszka Kasak
IV Blizej fizyki – pani Agnieszka Dudyk

Każdy etap był podsumowany i mogliśmy zawsze liczyć na słodki upominek od pomysłodawcy konkursu pana Andrzeja Pawlika. Uczestnicy Bialskiej Ligi Przyrodniczej i ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dodano: 18 Marzec 2018

Wyniki Konkursów Przedmiotowych Organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

Laureaci:

Marta Stańko z języka rosyjskiego

Ina Stefaniuk z biologii

Piotr Sawtyruk z matematyki

Finaliści:

Kacper Kuźmiuk z matematyki

Damian Łozak z matematyki

Gabriela Jabłońska z języka polskiego

Bartłomiej Danieluk z historii

Gratulujemy sukcesu!

Dodano: 18 Marzec 2018
Dzień Liczby Pi

W środę 14.03 obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Liczby Pi.
Nauczyciele matematyki organizowali konkursy i zabawy z liczbą Pi, aby pokazać, że matematyka to nie tylko cyfry, wzory i trudne zadania, ale również ciekawa przygoda i mnóstwo zabawy.
Początek rozwinięcia liczby Pi: 3,141592653589793238462643383279...
Podziwu godna liczba Pi trzy koma jeden cztery jeden...

Dodano: 16 Marzec 2018
NASI UCZNIOWIE ZWYCIĘZCAMI W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

W piątek 9 marca 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej odbył się finał III edycji Konkursu Matematycznego Krasz-Mistrzowie
Matematyki
, w którym wzięło udział 10 dwuosobowych drużyn, które rywalizowały o zaszczytne I, II i III miejsce oraz o Puchar Dyrektora Szkoły.

Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązywaniu zadań zamkniętych wyświetlanych na projektorze. Sześć szkół gimnazjalnych zakwalifikowało się do części II . Polegała ona na rozwiązaniu pięciu zadań otwartych o zróżnicowanym stopniu trudności i różnej liczbie punktów.

Po sprawdzeniu wszystkich prac Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce: PG nr 6 w Białej Podlaskiej, skład drużyny: Maciej Piszcz i Oliwia Remiszewska.
II miejsce: PG nr 1 w Wisznicach, skład drużyny: Mikołaj Rozwadowski i Gabriel Zając.
III miejsce: PG w Sosnówce, skład drużyny: Honorata Hołowieniec i Jakub Stachyra.

Wręczenie dyplomów odbyło się 9 marca 2018 r. o godz. 13.00. Dyrektor szkoły mgr Ireneusz Szubarczyk pogratulował młodzieży wiedzy matematycznej, a wszystkim opiekunom podziękował za przygotowanie młodzieży do konkursu. Następnie zdobywcom I, II i III miejsca wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięska
drużyna otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły.

Dodano: 15 Marzec 2018
WYNIKI KONKURSU SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH DLA KLAS TRZECICH

Mamy wyniki Konkursu Sprawności Językowych dla klas trzecich!
Po trzech etapach najlepsi okazali się:
1 Filip Izdebski z kl. 3b
2 Wiktoria Pietrykowska z kl. 3c
3 Karolina Korpysz z kl. 3e

Gratulujemy!
Brawa należą się także uczniom, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych etapach konkursu.
Etap II sprawdzał umiejętność pisania. Najmocniejsi w tej dziedzinie okazali się:
1 Filip Izdebski, Karolina Korpysz, Wiktoria Pietrykowska
2 Bartłomiej Danieluk, Natalia Pilich, Ina Stefaniuk, Gabriela Jabłońska, Oliwia Remiszewska

3 Izabela Czyż
W etapie III najlepszą znajomością reguł gramatycznych wykazali się:
1 Iga Zasadzka
2 Ina Stefaniuk
3 Karolina Korpysz

Konkurs zorganizowały panie: Aleksandra Brzezińska-Wac i Marta Michałowska.

Szczegółowe wyniki:
Klasyfikacja po trzech etapach.pdf
Wyniki II etapu.pdf
Wyniki III etapu.pdf

Dodano: 09 Marzec 2018
BIEG TROPEM WILCZYM 2018

W niedzielę 4 marca 2018r. dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych.

Dodano: 04 Marzec 2018

Dodano: 01 Marzec 2018

WYJAZD NA MECZ 25. KOLEJKI LOTTO EKSTRAKLASY

W wtorek, 25 lutego, uczniowie naszej szkoły udali się do Warszawy na mecz 25. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy mistrzem oraz wicemistrzem Polski, drużynami Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Wyjazd zorganizował opiekun sekcji rozrywkowej Samorządu Uczniowskiego pan Grzegorz Chwalczuk w ramach programu „Kibicuj z Klasą”, którego celem jest promocja sportu oraz radosnego kibicowania wśród dzieci i młodzieży.

Dodano: 28 Luty 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 111