<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 120

I. MIEJSCE NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Damian Łozak i Kacper Kuźmiuk zajęli I miejsce w Konkursie Matematycznym "Krasz -Mistrzowie Matematyki" w ramach Akademii Młodego Licealisty.

Dodano: 11 Marzec 2019
WYCIECZKA ROWEROWA PATRIOTYCZNA

Chcesz przeżyć rowerową przygodę i dowiedzieć się o historii naszego regionu? Pan Grzegorz Chwalczuk szuka 13 chętnych śmiałków na rowerową wycieczkę szlakiem mogił polskich żołnierzy i ofiar wojen które pochłonęły wiele ofiar w ich trakcie na naszych terenach. Przewidywana trasa Biała Podlaska - Grabanów - Kaliłów - Woskrzenice - Las Hola - Husinka - Michałki - Rokitno - Kaliłów - Biała Podlaska. Do przebycia około 40-45 km piękną aczkolwiek wymagającą trasą. Planowany termin 10 maja nieprzypadkowo zbiega się z datą zakończenia II Wojny  Światowej. Wymagania: dobry humor, chęci, sprawność fizyczna, sprawny rower (to najważniejszy warunek) i pogoda, najlepiej słoneczna. Zapraszam do kontaktu zainteresowanych śmiałków obu płci na żywą lekcję historii.

Dodano: 11 Marzec 2019
CYKL KONCERTÓW "ZAPUSTY NA PODLASIU"

10 koncertów w ramach cyklu “Zapusty na Podlasiu” Zespołu Pieśni i Tańca „Podlasie” będzie można zobaczyć od 27 lutego do 8. marca 2019 roku w takich miejscowościach, jak: Kodeń, Wisznice, Biała Podlaska, Sławacinek Stary, Janów Podlaski oraz Międzyrzec Podlaski.

Jeden z koncertów odbędzie się w naszej szkole 1 marca o 1000.

Link do pełnego artykułu w Radio Biper:

www.radiobiper.info/2019/02/15/cykl-koncertow-zapusty-na-podlasiu-zaproszenie/

Dodano: 18 Luty 2019
SUKCES NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIM PLEBISCYCIE

Przewodniczka Anna Daniłko otrzymała nominację w ogólnopolskim plebiscycie "Niezwyczajni" dla najlepszych instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego. Znalazła się w finałowej piątce w kategorii „Młody lider”, a została wybrana spośród kilkudziesięciu kandydatów, wyłonionych wcześniej na poziomie województw. Ania została doceniona między innymi za działalność w 19. Bialskiej Gromadzie Zuchowej "Tęczowi Spryciarze", która funkcjonuje w naszej szkole.

infomacja prasowa. pdf

Dodano: 10 Luty 2019
PREZENTACJA SZKÓŁ ŚREDNICH

6 lutego 2019r. do naszej szkoły przybyli przedstawiciele szkół średnich z Białej Podlaskiej oraz powiatu bialskiego. Uczniowie klas siódmych, ósmych oraz trzecich gimnazjum mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych placówek, obejrzeć przygotowane przez gości prezentacje oraz porozmawiać ze starszymi kolegami.

Dodano: 10 Luty 2019
BAL GIMNAZJALNY 2019

OBEJRZYJ OFICJALNY TRAILER BALU GIMNAZJALNEGO:

BAL_GIMNAZJALNY_PG6BP2019_TRAILER

Dodano: 05 Luty 2019

Pierwsze wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 2018/2019.

Konkursy dla uczniów gimnazjum.

Laureaci konkursu matematycznego:

Kacper Kuźmiuk

Damian Łozak

Laureatka konkursu języka niemieckiego:

Julia Harwacka

Konkursy dla uczniów szkoły podstawowej.

Laureatka konkursu języka angielskiego:

Oliwia Kołodziej

Laureat konkursu geograficznego:

Maciej Stola

Laureat konkursu historycznego:

Jakub Sobolewski

Gratulujemy sukcesu!

Czekamy na wyniki kolejnych konkursów.

Dodano: 03 Luty 2019
Wyniki II etapu VI edycji Bialskiej Ligi Przyrodniczej

WYNIKI  DRUGIEGO  ETAPU
VI EDYCJI
BIALSKIEJ  LIGI PRZYRODNICZEJ
"PLANETA ZIEMIA"

KLASYFIKACJA PO I i  II  ETAPIE

Dodano: 29 Styczeń 2019
SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI "WESTEROS"

18 stycznia członkowie Klubu Książki „Westeros” spotkali się, żeby omówić powieść Stephena Kinga pt. „Carrie” oraz obejrzeć jej adaptację filmową. Takie porównanie bardzo przypadło do gustu klubowiczom i przy omawianiu następnej lektury również planowana jest projekcja filmu.

Dodano: 24 Styczeń 2019

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 120