<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 114

OGNISKO KLAS 3A I 3E - FOTORELACJA

Dodano: 08 Czerwiec 2018
KONKURS GRAMATYCZNO-LEKSYKALNY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

04.06.2018r. odbył się konkurs gramatyczno-leksykalny z języka rosyjskiego dla klas 3 gimnazjum zorganizowany przez p. Annę Szewczuk.

Wyniki:

1. Aleksandra Syliwoniuk kl. 3b

2. Gabriela Jabłońska kl. 3b

3. Bartłomiej Danieluk kl. 3e

Dodano: 08 Czerwiec 2018
KONKURS WIEDZY O ROSJI - FOTORELACJA

29.05.2018r. w naszej szkole odbył się "Konkurs Wiedzy o Rosji" dla klas 7 zorganizowany przez panie Annę Szewczuk i Magdalenę Wiśniewską.

Wyniki:

1. Igor Rudzki kl. 7c

2. Emilia Uss kl. 7a

3. Marcel Błachowicz kl. 7d

Dodano: 05 Czerwiec 2018
ZJAZD SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS W PRATULINIE

29.05 .2018 Szkolne Koło Caritas uczestniczyło w Diecezjalnym Zjeździe Szkolnych Kół Caritas w Pratulinie wraz z opiekunami p. Mariolą Zozulą i ks. Łukaszem Iwańcem. Wszyscy uczestniczyli we mszy św. oraz w „Poranku talentów”. Ponadto Centrum Wolontariatu przygotowało dla uczestników zjazdu mega atrakcję - grę terenową "200 lat diecezji, 100 lat niepodległości". Przygotowana profesjonalnie przez Nikodema była wyzwaniem dla ponad 800 wolontariuszy, biorących udział w Zjeździe.
Wolontariat jest SUPER!

Dodano: 04 Czerwiec 2018

Dodano: 02 Czerwiec 2018
PROJEKT EDUKACYJNY PT."PATRIOTYCZNA WYCIECZKA ROWEROWA"

W środę 30 maja br. uczniowie klas drugich wybrali się na patriotyczną wycieczkę rowerową po naszej małej ojczyźnie. W ramach realizacji projektu edukacyjnego sami opracowali trasę wycieczki oraz miejsca które chcieliby odwiedzić. Długość trasy wyniosła ponad 30 km i wiodła przez Terebelę, Witulin, Leśną Podlaską, Bordziłówkę oraz Sitnik. To była "żywa" lekcja historii. Opiekunem projektu był p. Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 02 Czerwiec 2018
WYNIKI KONKURSU WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ

Wyniki konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej:

1. miejsce Grzegorz Lustyk kl. II E - 39 pkt.

2. miejsce ex aequo Julia Dębowska kl. II D,  Kacper Kuźmiuk kl. II E, Julia Ulaniuk kl. III A - 34 pkt.

3. miejsce Julia Kozik kl. 2 A - 33 pkt.

Gratulujemy!

Organizatorem konkursu był Pan Grzegorz Chwalczuk.

Dodano: 29 Maj 2018
PODSUMOWANIE PROJEKTU "JAK ZORGANIZOWAĆ SPEKTAKL KOMEDIOWY?" - FOTORELACJA

25 maja 2018r. W naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego klas drugich gimnazjum pt. „Jak zorganizować spektakl komediowy?”. Przedstawienie składało się ze scenek w humorystyczny sposób obrazujących życie typowej szkolnej społeczności. Dialogi przeplatane były układami tanecznymi – w tych momentach do aktorów chętnie dołączała publiczność. Gromkie brawa świadczyły o tym, że spektakl bardzo się spodobał, a grupa projektowa świetnie się spisała.

Dodano: 28 Maj 2018
SZKOLNA WYCIECZKA W BIESZCZADY KLASY 2B ORAZ 2D

W dniach 21-25 maja 2018 r. odbyła się szkolna wycieczka uczniów klasy 2B oraz 2D w Bieszczady. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zobaczyć wiele atrakcji turystycznych, korzystając przy okazji ze wspaniałej pogody.

Dodano: 27 Maj 2018
PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

24 maja 2018r. w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych. Podczas uroczystości uhonorowano laureatów konkursów, a także podziękowano dyrektorom oraz nauczycielom za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uzdolnionymi uczniami.

Przypominamy nazwiska laureatów i finalistów z naszej szkoły:

Konkurs z języka rosyjskiego
Laureat: Marta Stańko