[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 114

DWA RAZY AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JAGIELLOŃCZYKA

Gimnazjalistki z Dziewiątki w barwach UKS Jagiellończyk wywalczyły awans do półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii kadetek.

Dodano: 19 Czerwiec 2018
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dodano: 19 Czerwiec 2018
XXXI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD RODZIN SZKÓŁ IMIENIA JANA PAWŁA II

Delegacja naszego gimnazjum 15 czerwca 2018 r. uczestniczyła w XXXI Ogólnopolskim Zjeździe Rodzin Szkół imienia Jana Pawła II. Ogólnopolska Rodzina Szkół im. Jana Pawła II powstała 20 listopada 1998 roku. Zrzesza szkoły z terenu całej Polski oraz z zagranicy, których Patronem jest św. Jan Paweł II.

Dodano: 18 Czerwiec 2018
WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO WARSZAWY

Dnia 16 maja odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klasy 2e,2a i 2c. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Aneta Laszuk, Dorota Dorosz i Anna Szewczuk. Uczniowie podczas wyjazdu przeżyli niezapomniana przygodę w ROOMESCAPE, uczestniczyli w lekcji muzealnej w Muzeum Narodowym pt.”Muzealne Przeboje” oraz oglądali spektakl w teatrze Buffo pt.„Metro”.

Dodano: 15 Czerwiec 2018
OGNISKO KLASY 2E

Dnia 7 czerwca 2018r. uczniowie klasy IIe gimnazjum w ramach święta „Dnia pustej klasy” wzięli udział w ognisku integracyjnym w Grill Parku w Białej Podlaskiej. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. I udało się! Wspólnie świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień, w którym młodzież, razem z wychowawcą p.Anetą Laszuk, porzucili naukę w klasie na rzecz nauki w przyrodzie.

Dodano: 15 Czerwiec 2018

UCZNIOWIE PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 6
W ZESPOLE SZKÓŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ
WYRÓŻNIENI
W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE
KANGUR MATEMATYCZNY:

1. Maciej Piszcz klasa III b
2. Kacper Kuźmiuk klasa IIe
3. Damian Łozak klasa IIe
4. Paweł Wyrodek klasa II a

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dodano: 13 Czerwiec 2018
DZIEWIĄTKA WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Gimnazjalistki z Dziewiątki pokonały Szóstkę w Finale Powiatu w siatkówce plażowej, w rejonie okazały się lepsze od dziewcząt z Radzynia Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego, Strzyżewa i Łomaz. Zwycięstwo w mieście i rejonie dało awans  Stelli Łukaszuk, Julii Hałabudzie i Gabrieli Pomorskiej (trener Izabela Łukaszuk) do grona sześciu najlepszych szkół w województwie.
Finał wojewódzki odbył się na pięknych obiektach do siatkówki plażowej (3 boiska) w Międzyrzecu Podlaskim .

W wtorek 12.06.2018r. podopieczne Izabeli Łukaszuk zdobyły wicemistrzostwo województwa, ulegając w finale Gimnazjum ze Świdnika - 13:15,13:15, a wcześniej pokonując Kraśnik i Lublin.

Dodano: 12 Czerwiec 2018
FESTYN RODZINNY 2018 FOTORELACJA